Освітяни області відзначили професійне свято – День працівника освіти

30 вересня 2021 року з цієї нагоди вчителі, вихователі, викладачі зібралися в Черкаській обласній філармонії на святковому концерті. Заступниця голови Черкаської ОДА Лариса Кошова та начальник Управління освіти і науки Черкаської ОДА Валерій Данилевський привітали педагогічних працівників області зі святом та вручили їм нагороди.

За високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та вагомий внесок у розвиток сфери освіти і науки України Подяку Міністерства освіти і науки України отримала учитель початкових класів Драбівського навчально-виховного комплексу «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені С.В.Васильченка-гімназія» Драбівської селищної ради Снітко Наталія Іванівна.