Вітання Драбівського селищного голови з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана

Шановні громадяни поважного віку!

Дорогі наші пенсіонери, ветерани війни та праці!

Цінність будь-якої громади - у людях! Особливо тих, за чиїми плечима голодомори і репресії, війна і післявоєнна відбудова, роки звитяжної і доблесної праці!

Про кожного із вас можна писати книги. І були б це захоплюючі розповіді про стійкість і мужність, відданість Батьківщині і громадянському обов’язку! А ще - про вірне кохання, неосяжну батьківську любов до дітей і онуків!

Ваша праця, ставлення до людей та духовних цінностей – це гідний приклад для наслідування нащадками!

Саме ви – наші батьки і матері, дідусі і бабусі пов’язуєте наші покоління своїми знаннями, досвідом, великою життєвою мудрістю і твердою вірою у силу добра і справедливості!

Ви є прикрасою нашої громади, для усіх нас – взірцем любові до рідного краю та патріотизму!

Тож прийміть найщиріші вітання з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана!

Миру вам, добра і благополуччя ! Міцності тіла і духу ! Поваги і розуміння, турботи і уваги від дітей та онуків ! Радості щоденної від усіляких дрібниць, з яких і складається, переплітається в роки це диво, назва якому – життя!

Нехай ваші вчинки і поради надихають усіх нас на нові звершення на шляху розбудови нашої громади і допомагають у створенні умов для гідного життя усіх її жителів!

Будьте нам здорові! І просто – будьте з нами!

Драбівський селищний голова

Світлана  ОРЕЛ