Особливо потребуючим жителям громади роздали продуктові набори

Відповідно до розпорядження селищного голови  Світлани  Орел, з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана особливо потребуючим жителям громади  роздали  продуктові  набори.

70 продуктових наборів  разом із привітаннями  з нагоди свята працівники селищної ради, старости, працівники  комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» протягом 29-30 вересня передали громадянам  похилого віку, особам з інвалідністю,  одиноко проживаючим, які опинилися у складних життєвих обставинах, в тому числі тим,  які отримують соціальні послуги в  КЗ «Центр надання соціальних послуг» Драбівської селищної ради.

До  продуктового набору ввійшли: олія, 2 види круп, макарони, рибні консерви, чай  та солодощі.

Видатки   на придбання продуктових наборів  профінансовано за рахунок коштів, передбачених у селищному   бюджеті на 2021 рік на виконання Програми соціального захисту жителів Драбівської територіальної  громади  «ТУРБОТА».