Відзнаки освітянам громади з нагоди професійного свята

У перші дні золотої осені щирі вітання з професійним святом – Днем працівників освіти  - приймають працівники освіти громади!

Усіх Вас об’єднує головна мета спільної праці - допомагати дітям пізнати навколишній світ, здобути необхідні знання, а найголовніше – проявити таланти, набути моральні й духовні цінності та обрати свій життєвий шлях.

За сумлінну та бездоганну працю, плідну педагогічну діяльність, високі досягнення у навчанні та вихованні учнівської молоді Подякою Міністерства освіти і науки України нагороджена Снітко Наталія Іванівна, вчитель початкових класів Драбівського навчально-виховного комплексу «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені С.В.Васильченка-гімназія» Драбівської селищної ради.

За багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток освітньої галузі та з нагоди Дня працівників освіти Почесною грамотою Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації нагороджено:

Лисенко Світлану Іванівну, директора закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Калинка» с. Золотоношка Драбівської селищної ради;

Боженко Людмилу Григорівну, заступника директора з навчально-виховної роботи Драбівського навчально-виховного комплексу «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені С.В.Васильченка-гімназія» Драбівської селищної ради;

Кравченка Василя Васильовича, заступника директора з навчально-виховної роботи Драбівського навчально-виховного комплексу «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені С.В.Васильченка-гімназія» Драбівської селищної ради;

Потапенко Олену Миколаївну, соціального педагога заступника директора з навчально-виховної роботи Драбівського навчально-виховного комплексу «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені С.В.Васильченка-гімназія» Драбівської селищної ради.

За багаторічну сумлінну працю, вагомі заслуги в реалізації державної політики у галузі освіти, навчання та виховання підростаючого покоління та з нагоди відзначення Дня працівників освіти Почесною грамотою Золотоніської районної державної адміністрації нагороджуються:

Олексієнко Валентина Віталіївна, вихователь Центру розвитку дитини «Сонечко» смт. Драбів Драбівської селищної ради;

Івченко Любов Дмитрівна, вчитель української мови та літератури заступника директора з навчально-виховної роботи Драбівського навчально-виховного комплексу «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені С.В.Васильченка-гімназія» Драбівської селищної ради.

З нагоди Дня працівників освіти та 50-річного ювілею Почесною грамотою Драбівської селищної ради нагороджується Нога Тетяна Борисівна, вчитель історії Драбівського навчально-виховного комплексу «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені С.В.Васильченка-гімназія» Драбівської селищної ради.

За плідну роботу вагомий внесок у виховання зростаючого покоління Подякою селищного голови Смірнова Ніна Олександрівна, заступник директора з виховної роботи Драбівського навчально-виховного комплексу «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені С.В.Васильченка-гімназія» Драбівської селищної ради.

Бажаємо міцного здоров’я, життєвої сили, енергії та наснаги для досягнення нових успіхів у професійній діяльності! Хай над Вами завжди сяє зірка людської вдячності всіх тих, кого Ви вивели в самостійне життя і кому дали найнеобхідніше – знання. Невичерпної наснаги й оптимізму у помислах і справах, добробуту, життєдайної сили та мирних, світлих днів!

З професійним святом!