Привітали з ювілейним Днем народження матір-героїню із села Криштопівка

Сьогодні селищний голова Світлана Орел та голова ветеранської організації Валентина Крокосенко теплими, щирими  словами вітали  жительку села Криштопівка, матір-героїню Віру Григорівну Степанок   із ювілейним 75-ти річчям, Міжнародним днем людей похилого віку та Днем ветерана, та побажали їй ще довгих років життя, міцного здоров’я, благополуччя і усіляких гараздів!

До привітань приєдналися рідні і близькі іменинниці, староста села, керівництво місцевого господарства.

Ювілярка зустрічала  гостей з посмішкою та хорошим, бадьорим настроєм, подякувала  за приємний візит та подарунки. Вона зростила трьох синів та трьох дочок, пройшла усі життєві труднощі та випробовування, але  завдяки щирому серцю й любові до людей, своєї великої і дружної родини, зберегла  оптимізм та надію на краще майбутнє !