Привітали найстаршу жительку Драбівської громади!

З нагоди святкування Міжнародного Дня людей похилого віку та Дня ветерана  сьогодні  селищний голова Світлана Орел та голова ветеранської організації  Драбівської селищної ради   Валентина Крокосенко з візитом пошани завітали до найстаршої  жительки нашої громади, солдатської вдови, 99-річної Тетяни Яківни Трипуз з села Криштопівка, яка нині мешкає у смт Драбів.

Пишаємось, що саме у нашій громаді Вам судилось жити і творити на благо Драбівщини, зазначила селищний голова,- бажаємо, щоб здоров’я не підводило, життєлюбність і оптимізм ніколи не припинялися, а близькі люди радували своєю турботою та увагою. Нехай кожен день дарує радість і позитивні емоції, адже це і є запорука довголіття.

Тетяна Яківна охоче ділилася  із гостями  своїми спогадами нелегких життєвих сторінок, адже їй та рідним довелося пройти чимало випробувань та буремних подій, непростих і вирішальних моментів минулих років та сьогодення.