Відбувся захід до Міжнародного Дня людей похилого віку та Дня ветерана

1 жовтня 2021 року в приміщенні Драбівського Центру культури і дозвілля відбулася зустріч ветеранського активу смт Драбів з нагоди Дня ветерана. З вітальним словом до присутніх звернулася голова Організації ветеранів Драбівської селищної ради Валентина Крокосенко. Теплими оплесками зустріли ветерани голову Драбівської селищної ради Світлану ОРЕЛ, яка також привітала всіх зі святом, вручила Подяки селищного голови найактивнішим членам первинної ветеранської організації смт Драбів - Лідії ГАРИБЯН, Олександру НЕСВАТУ, Любові ПАНІМАШ, Олені ПРОСЯНИК, за активну життєву позицію ,співпрацю щодо соціального захисту людей похилого віку та з нагоди Дня ветерана. Святковий концерт за участю ансамблів ветеранів ,,Оберіг" та ,,Журавка", солістів Центру культури і дозвілля додав гарного святкового настрою. Отримали і подарунок від селищного голови - поїздку до Черкаського обласного музично- драматичного театру на виставу  ,,За двома зайцями".