Виявлено факти незаконної вирубки дерев

Фото без описуУ середу, 6 жовтня, в лісозахисних смугах між селами Нехайки та Привітне було виявлено місця незаконної вирубки дерев. По даних фактах повідомленно в поліцію.

Нагадуємо, що відповідно до статті 65-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення встановлено адміністративну відповідальність за знищення або пошкодження полезахисних лісосмуг: знищення або пошкодження полезахисних лісових смуг, захисних лісових насаджень вздовж берегів річок, каналів, навколо водних об’єктів, гідротехнічних споруд, на смугах відводу автомобільних доріг, залізниць та інших захисних лісових насаджень,тягне за собою накладення штрафу на громадян від 30 до 45 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від 60 до 90 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.