Керівникам сільгосппідприємств, основною діяльністю яких є вирощування картоплі та/або виробництво продуктів переробки власно вирощеної картоплі

  • 311

    Кабінет Міністрів України Постановою від 22.09.2021 року №1008 затвердив Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки виробників картоплі.  

 Відповідно до Порядку бюджетні кошти надаються сільгосптоваровиробникам на безповоротній основі в межах бюджетних призначень, передбачених у державному бюджеті на поточний рік для компенсації до 50 відсотків вартості (без урахування податку на додану вартість) нового будівництва холодильників для зберігання власно вирощеної картоплі (картоплесховищ), цехів первинної переробки власно вирощеної картоплі, побудованих і прийнятих в експлуатацію з 1 листопада попереднього року по 31 жовтня поточного року.

         Документи на компенсацію суб’єкт господарювання подає Міністерству аграрної політики та продовольства України до 10 листопада (відповідальна особа Мінагрополітики за державну підтримку картоплярства – Таїса ШУТЕНКО тел. 066-795-06-78).