Відбулися засідання комісій під головуванням заступника селищного голови

11 жовтня 2021 року під головуванням заступника селищного голови Зореслава Рудченка проведено засідання тимчасової комісії з  перейменування  окремих вулиць Драбівської селищної ради. Члени комісії розглянули пропозиції жителів вулиці Зої Космодем’янської в селі Білоусівка щодо її перейменування,  та прийняли рішення про перейменування парку відпочинку в селищі Драбів.

Цього ж дня Зореслав Рудченко провів друге засідання організаційного комітету з питань громадського обговорення кандидатури старости у селі Золотоношка Золотоношківського старостинського округу, на якому обговорено результати І етапу громадського опитування, визначено кандидата на посаду старости, який отримав найбільший рівень підтримки жителів села Золотоношка. Члени оргкомітету встановили дату і час проведення ІІ етапу громадських слухань.