11 жовтня 2021 року відбулося засідання комісії по розгляду звернень громадян про надання матеріальної допомоги жителям Драбівської громади

Під головуванням секретаря Драбівської селищної ради Олександра МІРОШНИКА 11 жовтня  2021 року відбулося засідання комісії по розгляду звернень громадян про надання  матеріальної допомоги жителям Драбівської громади.

Від жителів громади до селищної ради у  вересні-жовтні надійшло 14 заяв про надання матеріальної допомоги,  в тому числі , про  виділення коштів на лікування, виплату допомоги  на ліквідацію пожежі у домоволодінні, на інші потреби.
       Кожну із заяв комісія розглянула окремо й попередньо визначила суми матеріальної допомоги.

Остаточне рішення щодо виплат буде прийнято на черговому засіданні виконавчого комітету  селищної   ради.