Проведено засідання виконавчого комітету селищної ради

12 жовтня  під головуванням селищного голови Світлани Орел   відбулося чергове засідання виконавчого комітету Драбівської селищної ради.

Члени виконавчого комітету схвалили Стратегію  розвитку Драбівської громади на період до 2027 року та доручили винести її на затвердження сесії селищної ради, заслухали інформацію про підсумки розвитку спорту у громаді упродовж року, схвалили проєкт рішення селищної ради про внесення змін до бюджету Драбівської селищної територіальної громади,  розглянули низку питань, що стосуються вирішення житлово-комунальних проблем, прийняли відповідні рішення згідно поданих до виконавчого комітету заяв фізичних та юридичних осіб.

В ході своєї роботи члени виконавчого комітету  активно обговорювали питання про початок опалювального сезону в громаді,  про організацію харчування дітей у закладах освіти громади.

Рішення засідання виконкому будуть оприлюднені на офіційному сайті Драбівської територіальної громади у встановлений чинним законодавством термін.