Відсвяткували День села в Білоусівці

Фото без опису14 жовтня марафон святкувань днів сіл у Драбівській громаді завершився в селі Білоусівка.

Село Білоусівка  нерозривно пов’язане з козацтвом, тому і  відзначає свій день народження на велике релігійне свято Покрови Пресвятої Богородиці та День українського козацтва.

Із щирими словами привітань  до жителів села  звернулась Драбівський  селищний голова Світлана Орел та  староста села Сергій Левченко.

Традиційно на День села було відзначено  та нагороджено жителів села у  різних номінаціях: були відзначені найстаріші жителі села, новонароджені, багатодітні сім’ї та сім’ї, які відзначили золоті весілля.

Продовжилося святкування концертною програмою та виступами місцевих творчих колективів.

Також до жителів Білоусівки завітав поліський ансамбль пісні і танцю «Льонок».

Для наймолодших жителів працювали дитячі  локації:  атракціони, батути та інші види розваг.

Не обійшлися святкування і без  частувань. Шашлик та каша прийшлися до смаку всім присутнім.

Ніхто не залишився байдужим у теплій, урочистій атмосфері свята. Свято закінчувалось, та людям не хотілося розходитись по домівках, адже позитивні емоції і радість переповнювали кожного, хто завітав цієї погожої днини в Білоусівку. То ж продовжилося воно святковою дискотекою.