Засідання виконавчого комітету Драбівської селищної ради 12.10.2021

План виконкому

1. Про підсумки розвитку спорту на території селищної ради у 2021 році

2. Про організацію харчування дітей у закладах освіти

3. Про схвалення проєкту рішення селищної ради "Про внесення змін до рішення сесії селищної ради від 24.12.2020 № 3 - 2/VIII "Про бюджет Драбівської селищної територіальної громади на 2021 рік".

4. Про внесення змін до фінансового плану КНП "Драбівська багатопрофільна лікарня" Драбівської селищної ради на 2021 рік.

5. Про початок опалювального сезону 2021/2022 років на території Драбівської територіальної гроомади.

6. Про внесення змін до договорів оренди нерухомого майна

7. Про надання дозволу на виготовлення графічних матеріалів та паспорту прив'язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності.

8. Про виявлення та взяття на облік безхазяйного майна, виявленого на території Драбівської територіальної громади.

9. Про скасування рішення виконавчого комітету від 11.02.2021 № 5 - 15/VIII "Про продовження дії контракту з керівником комунального підприємства "Драбівське виробниче управління житлово-комунального господарства".

10.Про зміну адреси обєкта нерухомого майна

11. Про передачу в оренду нерухомого майна.

12. Про перейменування вулиці в селі Білоусівка та парку в селищі міського типу Драбів.парку

13. Про результати роботи тимчасової комісії по розгляду заяви жителя багаквартирного будинку по вулиці Гагаріна, 114 у смт Драбів.

14. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету селищної ради від 11.02.2021 № 5-6.

15. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету селищної ради від 09.06.2008 №143.

16. Про взяття на облік сім’ї Б, як такої, що перебуває у складних життєвих обставинах

17. Про взяття на облік сім’ї Д, як такої, що перебуває у склвдних життєвих обставинах

18. Про взяття на облік сім’ї Г, як такої, що перебуває у складних життєвих обставинах

19. Про взяття на облік сім’ї , як такої, що перебуває у складних життєвих обставинах

20. Про взяття на облік сім’ї Б, як такої, що перебуває у складних життєвих обставинах

21. Про взяття на облік сімї К, як такої, що перебуває у складних життєвих обставинах

22. Про визначення порядку участі у вихованні та спілкуванні батька В.з малолітньою дитиною В.

23. Про надання одноразової матеріальної допомоги жителям Драбівської громади.

24. Про надання Драбівському районному суду Черкаської області подання щодо доцільності призначення К. опікуном.

25. Про надання Драбівському районному суду Черкаської області подання щодо доцільності призначення К. опікуном.

26. Про надання соціальної послуги стаціонарного догляду Г.

27. Про надання дозволів на видалення аварійних дерев на території Драбівської селищної ради.

28. Про затвердження Статуту громадської організації "Громадське формування з охорони громадського порядку "Драбів - Правопорядок" Драбівської селищної ради.

29. Про внесення змін до окремих рішень виконавчого апарату селищної ради.

30. Про схвалення Стратегії розвитку Драбівської громади на період до 2027 року.