Відбулося засідання постійної комісії селищної ради

19 жовтня 2021 року постійна комісія селищної ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва погодила низку проектів рішень, що виносяться на чергову сесію. Засідання провів голова депутатської комісії Олександр Балагурчик. В роботі комісії взяли участь секретар селищної ради Олександр Мірошник та начальник фінансового відділу Людмила Циганок.

Члени комісії схвалили запропоновані зміни до рішень селищної ради від 24.12.2020 № 3-2/VІІІ «Про бюджет Драбівської територіальної  громади на 2021 рік»,  обговорили  ряд інших питань, що стосуються життєдіяльності громади та прийняли рішення продовжити свою роботу 21 жовтня цього року.