Відбулися засідання постійних комісій селищної ради

  • 1305

Фото без опису

20 жовтня відбулися засідання постійних комісій Драбівської селищної ради, які провели голови постійних комісій за участі секретаря селищної ради Олександра Мірошника, керівників структурних підрозділів селищної ради.

Під час роботи обговорювалися питання, внесені на розгляд 18 сесії VІII скликання. Робота розпочалася з обговорення Стратегії розвитку Драбівської громади на період до 2027 року, яку планується затвердити аби громада мала можливість ефективно розвиватися, розглянули проєкти Програми поводження з твердими побутовими відходами на 2021-2025 роки та Програми регулювання чисельності безпритульних тварин гуманітарними методами у Драбівській територіальній громаді на 2021-2025 роки, заслухали запропоновані зміни до окремих програм селищної ради, обговорили зміни до структури виконавчого апарату та виконавчих органів селищної ради.

Депутати опрацювали всі проєкти рішень, отримали відповіді доповідачів на питання, які виникали впродовж обговорення і з зауваженнями та пропозиціями дали згоду внести проєкти рішень на розгляд чергової 18 сесії селищної ради.