Відбулося перше пленарне засідання 18 сесії Драбівської селищної ради

22 жовтня  під головуванням Драбівського селищного  голови Світлани Орел відбулося перше пленарне засідання 18  сесії Драбівської селищної ради  восьмого скликання.

У роботі пленарного засідання взяли участь 19 депутатів селищної ради із 26,  керівники структурних підрозділів виконавчих органів селищної ради та комунальних закладів.

Депутати затвердили Стратегію розвитку Драбівської громади на період до 2027 року,  Програму поводження з твердими побутовими відходами на 2021-2025 роки, Програму регулювання чисельності безпритульних тварин гуманітарними методами у Драбівській  територіальній громаді на 2021-2025 роки;  заслухали запропоновані зміни до окремих програм селищної ради; розглянули питання про оприлюднення проєктів рішень селищної ради  щодо реорганізації окремих закладів освіти громади, затвердили організаційно-розпорядчі документи роботи Центру надання адміністративних послуг селищної ради; розглянули  частину земельних питань.

Депутати оголосили перерву в роботі сесії до 29 жовтня.