Відбулися громадські слухання в селі Золотоношка

Сьогодні, 23 жовтня 2021 року, за участю селищного голови Світлани Орел в приміщенні Будинку культури села Золотоношка відбулися громадські слухання щодо підтримки жителями села кандидатури старости у селі Золотоношка Золотоношківського старостинського округу. Присутні заслухали кандидатів на посаду старости, мали змогу виступити та поставити запитання кандидатам.

Під час громадських слухань відбулося третє засідання організаційного комітету з питань громадського обговорення кандидатури старости у селі Золотоношка Золотоношківського старостинського округу Драбівської селищної ради. Протокол засідання оргкомітету з результатами громадських слухань буде опубліковано на вебсайті селищної ради додатково.