Новенький шкільний автобус для громади

Сьогодні 27 жовтня 2021 року делегації Драбівської селищної ради в складі голови - Світлани ОРЕЛ, директора Драбівського навчального комплексу «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені С.В.Васильченка - гімназія» Людмили БУГАЙ та учнів школи головою Черкаської обласної державної адміністрації Олександром СКІЧКОМ вручено ключі від новенького шкільного автобуса. Шкільний автобус придбано за рахунок співфінансування: 90% - з державного бюджету та 10% - 185 тис. грн. з місцевого бюджету.

На сьогодні по Драбівському навчальному комплексу «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені С.В.Васильченка - гімназія» підвозиться понад 100 здобувачів освіти та 7 педагогічних вчителів. Введення на маршрут «Драбівський НВК – смт. Драбів» новопридбаного шкільного автобуса надасть можливість збільшити кількість рейсів і охопити підвезенням більше  дітей, зокрема з особливими освітніми потребами, та забезпечити виконання протиковідних заходів, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2021 року «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».