Привітали з ювілейним днем народження

Сьогодні, 27 жовтня,  святкує свій 90-річний  ювілей  жителька села Бойківщина Добреля Ніна Петрівна .

Гідно пройшовши складну життєву дорогу, будучи учасником історичних подій і постійно працюючи з раннього  дитинства  Ніна  Петрівна  не втратила життєвого оптимізму та енергії .

В цей день іменинниця оточена  турботою та увагою, приймає вітання та  щирі  побажання здоров’я і благополуччя від рідних  та знайомих .

За дорученням голови Драбівської  селищної ради Світлани Орел  та голови  організації  ветеранів селищної ради Валентини Крокосенко, староста села Бойківщина Вікторія Дрофич разом з головою первинної ветеранської організації села Ганною Казановською завітали у гості до ювілярки, привітали Ніну Петрівну з днем народження, вручили їй вітальну листівку, квіти та подарунок.