Відбулися заходи з нагоди Дня працівника соціальної сфери

Сьогодні, 5 листопада, напередодні Дня працівника соціальної сфери, в читальному залі Драбівської Публічної бібліотеки відбулися урочисті заходи  з нагоди свята.

Зі словами привітання до працівників соціальної сфери звернулася селищний голова Світлана Орел, яка зазначила, що лише люди зі щирою душею, ті, хто завжди готовий прийти на допомогу, обирають таку нелегку, але надзвичайно потрібну та важливу професію. Висловила слова глибокої поваги та вдячності усім представникам соціальної сфери громади за той вагомий внесок, який вони роблять своєю щоденною працею, опікуючись проблемами жителів громади. Побажала присутнім міцного здоров`я,  гарного настрою, витримки, миру та родинного затишку.

З найкращими побажаннями до привітань приєдналася Жанна Гордієнко -  директор Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Драбівської селищної ради.

Кращих соціальних працівників Драбівської громади відзначено нагородами.

За сумлінну працю, добросовісне виконання службових обов’язків, вагомий внесок у реалізацію державної політики у сфері соціальної роботи з особами та сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах та з нагоди Дня працівника соціальної сфери нагороджено:

Почесною грамотою Золотоніської районної державної адміністрації - ОСТАПЕНКО Тамілу Віталіївну, фахівця із соціальної роботи відділення соціальної роботи комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Драбівської селищної ради;

Почесною грамотою Золотоніської районної ради - МІРОШНИК Ірину Іванівну, завідувача відділення соціальної допомоги вдома комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Драбівської селищної ради;

Почесною грамотою Драбівської селищної ради:

- ГАННЕНКО Валентину Михайлівну, соціального робітника відділення соціальної допомоги вдома комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Драбівської селищної ради;

- КОРАБЕЛЬ Валентину Володимирівну, соціального робітника відділення соціальної допомоги вдома комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Драбівської селищної ради.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у  реалізацію державної політики у сфері соціального захисту дітей та з нагоди Дня працівника соціальної сфери відзначено Подякою Драбівської селищної ради РАДЧЕНКО Лілію Володимирівну, провідного спеціаліста служби  у справах дітей  Драбівської селищної ради.

У програмі заходу своїми виступами присутніх вітали учасники художньої самодіяльності Центру культури і дозвілля селищної ради.