Уряд удвічі знизив ціну на газ для майже 600 тисяч українців, які є клієнтами ПОН

  • 257

Уряд знизив ціну на газ для людей, які користуються послугами Постачальника останньої надії (ПОН), до 7,96 грн за кубічний метр. Про це заявив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль 5 листопада під час «Години запитань до Уряду» у Верховній Раді України.

Очільник Уряду наголосив, що ціна 7,96 грн за кубічний метр для тих, хто залишився без постачальника газу, буде діяти протягом жовтня та листопада 2021 року. За цей час громадяни мають обрати постійного постачальника, аби ціна на блакитне паливо для них залишилася незмінною протягом наступних місяців.

«Сьогодні НАК «Нафтогаз України» виконує функції Постачальника останньої надії. Уряд та «Нафтогаз» ухвалили рішення, що ціна для клієнтів ПОН у жовтні та листопаді буде 7,96 грн за кубометр. Це у два рази нижче, ніж було. Тепер у 600 тисяч українців, які є клієнтами ПОН, є час спокійно та без черг прийти й обрати постійного постачальника, аби ціна для них залишалася незмінною протягом усього опалювального сезону», — наголосив Прем’єр-міністр.

Денис Шмигаль також додав, що завдяки річним контрактам ціна на газ для українців буде залишатися незмінною протягом всього опалювального сезону.