Важлива інформація!

щодо порядку прийому повідомлень про несправність вуличного освітлення

на території Драбівської селищної ради

Відділ комунальної власності, житлово-комунального господарства,  будівництва та архітектури виконавчого комітету Драбівської селищної ради приймає повідомлення про несправність вуличного освітлення на території Драбівської територіальної громади, за номером телефону (047 38) 30-6-90, 30-5-84.

Повідомлення про несправність вуличного освітлення приймаються з понеділка по п’ятницю з 9.00 год. до 15.00 год.  в телефонному режимі.

Заявник має надати наступну інформацію:

1. Власне прізвище, ім’я, по батькові.
  2. Контактний номер телефону.
  3. Координати несправного об’єкту  (назва населеного пункту, вулиці та номер будинку або інша прив’язка ).
  4. Причина несправності.

Надання повної інформації сприятиме швидшому відновленню роботи вуличного освітлення.

Додаткова інформація: Якщо проблема з освітленням не вирішилась до 15 числа поточного місяця або 01 числа наступного, зверніться, будь ласка , повторно для того, щоб ми могли проконтролювати підрядника.