Особливості діяльності відділу "Центр надання адміністративних послуг" виконавчого комітету Драбівської селищної ради з 12 листопада 2021 року

Фото без описуВідповідно до статті 29 Закону України „Про захист населення від інфекційних хвороб“, постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 „Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2“ (із змінами), протоколу № 25 позачергового засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Драбівської селищної ради від 11.11.2021 року зважаючи на "червоний" рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19, з 12 листопада у відділі „Центр надання адміністративних послуг“ виконавчого комітету Драбівської селищної ради (далі – ЦНАП)  запроваджено наступні обмежувальні заходи:

1. Прийом громадян за попереднім записом:

понеділок-п'ятниця з 9.00 до 13.00

за наявності одного з наступних документів:

-     оформлений на порталі „Дія” або в однойменному додатку „зелений” COVID-сертифікат (внутрішній, міжнародний або іноземний) на підставі отримання повного курсу вакцинації;

-      негативний результат ПЛР-тестування (дійсний 72 години);

-      експрес-тестування на антиген (дійсний 72 години);

-      сертифікат про одужання.

Дотримання маскового режиму обовязково!

1. Попередній запис, надання консультацій та роз'яснень суб'єктам звернень здійснюється в режимі онлайн з використанням засобів зв'язку:

e-mail drabiv_cnap@ukr.net

тел. (04738) 30581