УВАГА! У Драбівській селищній раді змінено графік прийому громадян!

У зв’язку зі встановленням з 00.00 год. 12.11.2021 року на території Драбівської громади «червоного» рівня епідемічної небезпеки   виїзний прийом громадян керівництвом Драбівської селищної ради тимчасово призупинено.

Прийом громадян керівництвом Драбівської селищної ради здійснюється виключно за попереднім записом по телефону 30584.

Прийом громадян виконавчим апаратом та її виконавчими органами здійснюється:

з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 13.00  виключно за попереднім записом за наступними номерами телефонів:

• Загальний відділ – 30584 або (097) 777 89 00;
  • Відділ земельних відносин та екології – 31233 або (096) 753 20 66;
  • Відділ соціального захисту і охорони здоров’я – 30478;
  • Відділ «Центр надання адміністративних послуг» - 30908 або (093)068 84 31.

В умовах карантинних обмежень усну консультацію можна отримати в робочий час за вищезазначеними телефонами.

УВАГА!!!

Відвідування та перебування відвідувачів (громадян) на підприємствах, установах, організаціях (незалежно від їх форм власності), розташованих на території Драбівської громади, проводиться відповідно до вимог Постанови КМУ № 1236 від 09.12.2020 року «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», (зі змінами), а саме:

- в одягнутих засобах індивідуального захисту, зокрема – респіраторами чи захисними масками, що закривають ніс та рот, у тому числі – виготовлених самостійно;

- дотримання відстані – не менш ніж 1,5 м між відвідувачами;

- наявність у відвідувачів (крім осіб, які не досягли 18 років) негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведено не більш як за 72 години до дня відвідування, або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, чи міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія).

Дякуємо за розуміння!