Понад 96% освітян в області – вакциновані, – Лариса Кошова

  • 722

Фото без опису

Відсоток вакцинованих працівників освіти в області сягає нині 96,4%. Двома дозами вакцинували вже  майже 35 тисяч працівників. Про це повідомила на брифінгу в ОДА заступниця очільника області Лариса Кошова. Вона зазначила:

– Загалом вакцинованих освітян на Черкащині 96,4%, у закладах загальної середньої освіти – 96,5%. При цьому відсторонили від роботи в закладах освіти як таких, що невакциновані жодною дозою від COVID-19 597 працівників, зокрема 347 педагогічних працівників.

Лариса Кошова також повідомила в цілому про систему роботи закладів дошкільної, загальної середньої освіти та вищої.

Так, із 493 закладів загальної середньої  у звичайному режимі працює 448 шкіл, зокрема в 43 школах лише навчаються учні 1-4 класів. В аналогічному режимі працюють спеціальні заклади освіти, а це 11 шкіл-інтернатів. Загалом же на дистанційній формі навчання з 1 до 11 класу перебуває 45 закладів У тому числі 12 шкіл, які не досягли стовідсоткової вакцинації робітників, перейшли на дистанційну форму. Через коронавірусну хворобу на дистанційці 5 закладів. Решта – з інших причин.

Натепер у звичному режимі працює 570 з 590 закладів дошкільної освіти. 20 – дистанційно у зв’язку з повідом, ГРВІ, ремонтом систем опалення.

Водночас  із 8 закладів вищої освіти 7 – на дистанційній формі, а Черкаський інститут пожежної безпеки – очно.. Щодо закладів фахової перед вищої освіти: із 21 на дистанційній – 18.

 

Пресслужба ОДА