Відзначили найактивніших учасників спілки

Щороку, 3 грудня, ГО ,,Асамблея інвалідів Драбівщини" збирала друзів - спілчан на захід з нагоди Дня людей з інвалідністю. Це були хвилюючі зустрічі, до яких готувались всі члени спілки ,організовували виставки своїх робіт, готували своїми силами концертну програму, одержували подарунки від спонсорів та нагороди за активну діяльність. Надіялись, що так буде і цього року. Та, на жаль, карантинні обмеження внесли свої корективи. Дотримуючись карантинних вимог, за дорученням голови Драбівської селищної ради Світлани ОРЕЛ, до найактивніших членів спілки сьогодні завітали інспектор відділу соціального захисту та охорони здоров'я Валентина КРОКОСЕНКО і голова ГО ,,Асамблея інвалідів Драбівщини" Ольга СОТНИК, вручили грамоти селищного голови за активну громадську діяльність, особистий внесок у забезпечення соціального захисту людей з обмеженими можливостями та з нагоди Міжнародного Дня людей з інвалідністю, солодощі, квіти.