Оголошення щодо порядку прийому повідомлень про несправність вуличного освітлення, порушень в забезпеченні водопостачання, водовідведення та вивезення ТПВ з контейнерів  на території Драбівської селищної ради

Відділ комунальної власності, житлово-комунального господарства,  будівництва та архітектури виконавчого комітету Драбівської селищної ради приймає повідомлення про несправність вуличного освітлення, порушень в забезпеченні водопостачання та водовідведення, вивезення ТПВ з контейнерів  на території Драбівської селищної ради, за номером телефону (047 38) 30-5-84, або на електронну адресу km_jkg@ukr.net.

Повідомлення приймаються з понеділка по п’ятницю з 9.00 год. до 15.00 год.

Заявник має надати наступну інформацію:

1. Власне прізвище, ім’я, по батькові.
  2. Контактний номер телефону.
  3. Координати несправного об’єкту  (назва населеного пункту, вулиці та номер будинку або інша прив’язка ).

Надання повної інформації сприятиме швидшому відновленню роботи вуличного освітлення, систем водопостачання та водовідведення, вивезення ТПВ.

Додаткова інформація:

Якщо проблема з освітленням не вирішилась до 15 числа поточного місяця або 01 числа наступного, зверніться, будь ласка , повторно для того, щоб ми могли проконтролювати підрядників, які здійснюють виконання галузевих робіт.