Сьогодні Україна та світ відзначають Міжнародний день волонтера

Фото без описуСьогодні на календарі 5 грудня. Це не просто п'ятий день зими. Ця дата нагадує, що в Україні відзначають Міжнародний день волонтера.
Слово "волонтер" вже стало звичним у нашому лексиконі, та чомусь його асоціюють лише із подіями на сході України, де йде війна, де потрібна допомога нашим воїнам, але забувають, що і серед мирного населення є багато немічних чи нужденних людей, зокрема людей літнього віку. Ось тут також дуже цінною є робота волонтерів. У Драбівській громаді з кожним роком все більше активізується волонтерський рух за напрямком
"Пенсіонер - пенсіонеру''. І щороку, на початку грудня, підводяться підсумки роботи волонтерів, відзначають кращих і активніших серед них.
Так і цього року Подякою селищного голови Світлани ОРЕЛ за активну волонтерську діяльність, вагомий особистий внесок у соціальний захист ветеранів та з нагоди Дня волонтера нагороджено :
  • ТКАЧЕНКО АНТОНІНУ СТЕПАНІВНУ (с.Михайлівка)
  • КУЦЬ ОЛЬГУ ВІКТОРІВНУ (смт Драбів)
  • ПОТАПЕНКО ЛЮДМИЛУ ВІТАЛІЇВНУ (с.Драбове-Барятинське)
  • КИСЛЯК НІНУ ОЛЕКСАНДРІВНУ (с.Левченкове)
  • ПУЧКУ ГАННУ ПАВЛІВНУ (с.Перервинці)
  • ГЛАДУНА МИХАЙЛА ТРОХИМОВИЧА (с.Білоусівка)
  • ГОРКУНА СЕРГІЯ СЕРГІЙОВИЧА ( с.Золотоношка)
  • ЗАПОРОЖЕЦЬ ГАННУ ЮРІЇВНУ (с.Бойківщина)
  • ПІВНЯ ГЕОРГІЯ КОСТЯНТИНОВИЧА (с.Митлашівка)
  • МИШКІНА ІВАНА СТАНІСЛАВОВИЧА (с.Козаче)
  • НАТАЛЕНКО МАРІЮ ДАНИЛІВНУ (с.Нехайки)
  • МАРКУСЯ СЕРГІЯ ІВАНОВИЧА (с.Жорнокльови)
В зв'язку з карантинними обмеженнями, за дорученням селищного голови, подяки і продуктові набори волонтерам вручать старости сіл чи голови первинних ветеранських організацій.

Вітаємо всіх благодійників і безкорисливих добродіїв з Днем волонтера! Нехай Ваше серце, зігріте добротою, повік не охолоне!
Поспішайте робити добро!