Відбувся урочистий захід до Дня місцевого самоврядування

7 грудня в  Центрі культури і дозвілля Драбівської селищної ради відбулись урочисті заходи з нагоди Дня місцевого самоврядування.

На заході були присутні керівництво Золотоніського району, голови об’єднаних територіальних громад, депутати, працівники та ветерани органів місцевого самоврядування. Присутніх вітали народний депутат Олег Арсенюк, депутати Черкаської обласної ради Григорій Плічко та Вадим Гайовичголова Золотоніської районної ради Борис Євмина, голова Золотоніської районної державної адміністрації Ірина Тернова, голова  Драбівської селищної ради Світлана Орел.

Почесними грамотами Черкаської обласної ради та Черкаської обласної державної адміністрації, подяками та грамотами Золотоніської  районної ради та районної державної адміністрації, подяками Драбівського селищного голови були відзначені кращі працівники місцевого самоврядування району.
Концертну програму для учасників заходу підготували та представили колективи художньої самодіяльності Драбівської громади.