До уваги жителів Драбівської громади!

Відповідно до пункту 7 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою інформування мешканців Драбівської селищної територіальної громади та забезпечення належного рівня прозорості, відкритості діяльності виконавчого органу Драбівської селищної ради, оголошуємо про проведення звіту селищного голови за 2021 рік, що відбудеться 19 грудня 2021 року о 14 годині у великому залі Центру культури і дозвілля в смт Драбів.

На електронну адресу drabiv.otg@gmail.com можна відправити питання, на яке ви хочете почути відповідь під час звіту селищного голови.

Учасникам, присутнім на зустрічі,  необхідно дотримуватись протиепідемічних заходів та мати при собі COVID-сертифікат.

Ви матимете нагоду ознайомитися з результатами роботи за звітний період, планами і перспективами розв'язання проблем громади, а також задати питання і висловити пропозиції, поспілкуватися з селищним головою та представниками апарату селищної ради у формі відкритого діалогу.

Чекаємо на зустріч з Вами!