Відбулася робоча зустріч

Сьогодні, 10 грудня, відбулася робоча зустріч селищного голови Світлани Орел з депутатами, старостами та керівниками виконавчих органів Драбівської селищної ради. В ході зустрічі обговорено проєкт Програми соціально-економічного та культурного розвитку Драбівської селищної ради на 2022-2023 роки та бюджет Драбівської територіальної громади на 2022 рік.

В процесі обговорення детально розглянуто основні заходи соціально-економічного та культурного розвитку селищної ради, які планується реалізувати у 2022-2023 роках у галузях освіти, медицини, культури та спорту, земельних відносин, дорожньої інфраструктури, благоустрою та житлово-комунального господарства.   Проаналізовано структуру бюджету громади, показники бюджету в порівнянні з попередніми періодами,  доходи та видатки,  джерела надходжень та необхідні видатки.

Присутні мали змогу задати різні питання, які стосувалися порядку денного, на що отримали змістовні та обґрунтовані відповіді.

Фото без опису    Фото без опису