Відбулися засідання постійних комісій селищної ради

Напередодні чергової 20 сесії  Драбівської селищної ради депутати, що входять до складу постійних комісій, 13 грудня провели чергові засідання комісій з соціальних та гуманітарних питань та з прав людини, правопорядку, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту. У роботі комісій взяли участь керуючий справами (секретар) виконавчого комітету, начальники відділів виконавчого апарату та виконавчих органів Драбівської селищної ради. Засідання супроводжувалися активним обговоренням проєктів рішень порядку денного сесії.

Після обговорення комісії рекомендували профільні питання, із внесеними змінами та доповненнями, до розгляду на сесії, проведення якої заплановано на  17 грудня.