Проведено позачергове засідання виконавчого комітету селищної ради

Фото без опису    13 грудня під головуванням селищного голови Світлани Орел відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Драбівської селищної ради.

В засіданні взяли участь 15 членів виконкому, директор Комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Олександр Балагурчик, заступник директора КЗ «Драбівська багатопрофільна лікарня» В’ячеслав Пилипенко, поліцейський офіцер громади, старший лейтенант поліції Ігор Гора, інспектор з ювенальної превенції, капітан поліції Тетяна Коваленко.

Необхідність проведення позачергового засідання виконкому виникла у зв’язку із потребою негайного вирішення питання, пов’язаного із захистом прав дитини.

Члени виконавчого комітету  також схвалили проєкт рішення селищної ради про внесення змін до бюджету Драбівської селищної територіальної громади на 2021 рік.

Рішення засідання виконкому будуть оприлюднені на офіційному сайті Драбівської територіальної громади у встановлений чинним законодавством термін.