20 - 27 грудня в смт Драбів буде проводитися виїзна перевірка дотримання Правил благоустрою

До уваги жителів смт Драбів!

Повідомляємо про те, що в період з 20 по 27 грудня на території смт Драбів буде проводитися виїзна перевірка щодо дотримання Правил благоустрою та підтримання належного санітарного стану підприємствами, організаціями, установами, закладами усіх форм власності прилеглих територій та прибудинкових територій приватних домоволодінь.

З метою уникнення адміністративної відповідальності за порушення Правил благоустрою затверджених рішенням селищної ради від 22.10.2019 року № 7-43/VIII  «Про затвердження Правил благоустрою на території населених пунктів Драбівської селищної ради», зі змінами від 07.07.2021 №  14 - 17 /VIII, просимо привести прилеглу територію до належного санітарного та естетичного вигляду.