Новорічні «миколайчики» від селищного голови – дітям учасників АТО

Новорічні «миколайчики» від селищного голови – дітям учасників АТО

Люба дитино !

Уже зовсім скоро настане найказковіша ніч у році - ніч здійснення дитячих мрій, коли під подушкою зашарудить такий довгоочікуваний подарунок від самого Святого Миколая.

Напередодні ввечері всі діти  якнайшвидше лягають спати, щоб зранку отримати вітання від Чудотворця, який за їхні добрі справи нагородить їх дарами.

Сподіваюся, що Святий Миколай обов’язково обдарує  і тебе, бо протягом року ти була хорошою, доброю і слухняною дитиною , адже у тебе  є з кого брати приклад – твій тато !

У важкі для України часи війни на сході, саме він узяв  на себе відповідальність за долю нашої держави, за долю кожного із нас !

Ми дякуємо йому за цей героїчний  вчинок !

Маємо надію, що війна незабаром закінчиться і усі  тата і мами повернуться із фронту, щоб бути поряд із своїми дітками!

Маємо надію, що усі діти України будуть під мирним небом здорові і щасливі !

Маю і я надію, що ти, люба дитино, у наступному році теж будеш здоровою,  чемною, матимеш гарну поведінку  та старанно навчатимешся !

І нехай цей подарунок укріпить твою віру  у світле свято  Миколая, яке вчить  милосердю, щедрості і любові !

Будь щасливою, дитино ! Зі святом !

Селищний голова                                Світлана  Орел

ДОВІДКОВО: Відповідно до розпорядження селищного голови новорічні подарунки отримають у ці дні 87 дітей учасників АТО до 15-річного віку, які зареєстровані і проживають на території громади.