ЦНАП інформує. Цифра дня.

#ЦифраДня

???? У минулому році відділи державної реєстрації друкованих ЗМІ та громадських формувань у Києві, на Київщині та на Черкащині було здійснено майже 16 тисяч реєстраційних дій щодо державної реєстрації громадських організацій:

???? державна реєстрація створення громадських об’єднань - 1411;

???? державна реєстрація змін до відомостей про громадське об’єднання - 7063;

???? державна реєстрація припинення громадського об’єднання - 237;

???? державна реєстрація створення структурних утворень політичних партій - 204;

????державна реєстрація припинення структурних утворень політичних партій - 2451;

А ми нагадуємо, що реєстрація громадської організації????????????????? - процес не складний. ?????Проте вимагає уважності та скрупульозності.

Для реєстрації громадської організації потрібно зробити 5?? кроків:

?? Підготувати Статут організації

?? Провести установчі збори засновників

?? Підготувати пакет реєстраційних документів

?? Подати документи

?? Зареєструвати

?????Зауважимо, що статут ???? - це основний документ, який визначає, як живе ваша громадська організація. Фахівці Управління державної реєстрації ЦМУ МЮ м. Київ #центральнаюстиція допоможуть виправити наявні помилки та нададуть консультації ??????????????????????????

Ми працюємо для Вас!

Інші цнап інформує