Привітали з ювілеєм ветерана праці

12 січня відзначив свій ювілей житель села Золотоношка Борис Васильович Корецький – ветеран праці, кавалер ордена Трудового Червоного Прапора, ордена «Знак Пошани», вмілий і вимогливий керівник з багаторічним трудовим стажем, 23 роки з якого був головою місцевого колгоспу в роки розбудови народного господарства, а також шанована в усій окрузі людина.

Щоб привітати ювіляра і подякувати йому за сумлінну багаторічну працю до нього з візитом пошани завітали почесні гості – голова Драбівської селищної ради Світлана Орел, голова Організації ветеранів Драбівської селищної ради Валентина Крокосенко, голова первинної організації ветеранів Ольга Поліщук, завідуюча сільською бібліотекою с.Золотоношка Любов Харченко.

До святкових привітань долучився і керівник СТОВ «Степ» Володимир Оробченко.

Зворушений увагою, Борис Васильович щиро дякував гостям за таку теплу зустріч.