В громаді проводиться профілактична робота з категорійними сім'ями

13 січня фахівцями із соціальної роботи комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Драбівської селищної ради спільно з інспектором з ювенальної превенції сектору превенції Драбівського відділення поліції Золотоніського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області Коваленко Тетяною було відвідано 9 сімей, в яких проживає 21 дитина, що опинились в складних життєвих обставинах та проживають  в селах  Перервинці та Драбове-Барятинське, селищі Драбів.

В ході зустрічі з батьками проведено бесіди з питань формування відповідального та усвідомленого батьківства, недопущення потрапляння її  дітей у складні життєві обставини та створення належних умов проживання для повноцінного розвитку дітей, про  шкідливий  вплив  на  здоров’я алкогольних напоїв та негативний приклад наслідування для дітей. Обговорено з батьками питання про дотримання санітарних норм та температурного режиму в зимовий період,  про недопущення переохолодження дітей, придбання одягу та взуття відповідно до сезону, продуктів харчування.

Крім того, в сім’ях де відбулося насильство, з батьками проведено відповідну профілактичну роботу та інформовано кривдників про відповідальність за повторне його вчинення.Фото без опису