На чемпіонаті світу з лижних перегонів та біатлону наш земляк виборов бронзову медаль

15 січня Національна паралімпійська збірна команда яскраво виступила на змаганнях чемпіонату світу з лижних перегонів та біатлону, виборовши 7 медалей, серед яких 1 золота, 2 срібні та 4 бронзові нагороди у біатлоні (спринт).

Серед них, у класі стоячи, бронзову медаль виборов наш земляк – Григорій Вовчинський.

У чемпіонаті світу з лижних перегонів та біатлону беруть участь спортсмени з 32 країн світу. Команду України представляють 25 спортсменів з інвалідністю, які виступатимуть у лижних перегонах та біатлоні та боротимуться за добір паралімпійських ліцензій. Вболіваємо за нашу команду та за нашого земляка!

Від усієї громади щиро вітаємо з перемогою та пишаємося! Бажаємо міцного здоров’я та нових перемог!