Олександр Перехрест отримав стипендію голови Черкаської обласної ради

19 січня 2022 року відбулася зустріч голови Черкаської обласної ради Анатолія Підгорного із обдарованими дітьми області, які отримуватимуть стипендію голови Черкаської обласної ради у 2022 році.

Серед стипендіатів Олександр Перехрест учень Драбівської дитячої школи мистецтв. Олександр здобув низку всеукраїнських та міжнародних нагород у сфері мистецтва, зокрема живопису, малювання і графіки.

Голова облради привітав стипендіатів та вручив дипломи й подарунки. Побажав міцного здоров'я і жаги до нових перемог. А також Анатолій Вікторович наголосив: -  «Вже сьогодні ви є гордістю Черкащини, пишаємося».

Драбівська селищна рада, учні та викладачі дитячої школи мистцтв вітають Олександра, бажають подальших успіхів, щоб обраний життєвий шлях був радісним і світлим, а отримана відзнака голови облради стала стимулом для подальших звершень на мистецькій ниві.