Продовжено роботу постійних комісії ради

Сьогодні, 20 січня, відбулися засідання двох постійних комісій селищної ради.

Комісія з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва розглянула зміни до бюджету Драбівської територіальної громади на 2021 рік, обговорила Програму проведення культурно-масових заходів Драбівської селищної ради на 2022- 2023 роки,.

Комісією з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту опрацьовано проєкти рішень про передачу в оперативне управління та на баланс сектору культури, молоді та спорту Драбівської селищної ради транспортного засобу (автобус ПАЗ 32050R) та передачу на баланс комунального підприємства Драбівське виробниче управління житлово-комунального господарства Драбівської селищної ради металевих контейнерів для збору твердих побутових відходів.

По завершенню обговорення всі питання були погоджені та рекомендовані до розгляду на черговій сесії селищної ради.