Відбулося засідання постійної комісії селищної ради

Сьогодні, 24 січня, відбулося засідання постійної комісії селищної ради з соціальних та гуманітарних питань, яке провів голова комісії Володимир Головатенко.

У роботі комісії взяла участь головний спеціаліст сектору культури, молоді та спорту селищної ради Вікторія Погоріла. Депутати опрацювали  проєкти рішень, які вносяться на розгляд чергової 21 сесії селищної ради.

У ході роботи депутати обговорили та схвалили План роботи Драбівської селищної ради VІІІ скликання на 2022 рік, Програму проведення культурно-масових заходів Драбівської селищної ради на 2022- 2023 роки, погодили проєкт рішення про припинення комунального закладу «Дирекція кіновідеомережі Драбівської селищної ради» шляхом приєднання до комунального закладу «Центр культури і дозвілля Драбівської селищної ради».

Після обговорення комісія рекомендувала профільні питання, із внесеними змінами та доповненнями, винести на розгляд сесії.