«На Черкащині більшає випадків COVID-19 із кожним тижнем», – Лариса Кошова про епідситуацію в області

  • 535

Фото без опису

Із 200 до понад 600 – утричі більше нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію, порівняно з минулим тижнем, фіксують нині в області. Про ситуацію із захворюваністю на коронавірус на Черкащині розповіла на брифінгу заступниця очільника області Лариса Кошова.

– Минулі тижні на Черкащині більше було тих, хто одужав від COVID-19, аніж занедужав, утім наразі ця тенденція змінилася не у кращий бік, – відзначила посадовиця. – Особливо на фоні стрімкого зростання кількості нових випадків. Завантаженість ліжок нині становить 23%, що свідчить про те, що більшість пацієнтів отримують амбулаторне лікування. Це – результат проведеної вакцинації, адже щеплені пацієнти хворіють на COVID-19 у значно легшій формі. Щоправда, нас насторожує показник дитячої захворюваності на коронавірус. Якщо минулого тижня на стаціонарі лікувалися 5 дітей, то цього – вже понад 20.

В області наближаються до мільйона проведених щеплень. Завершили курс вакцинації понад 480 тисяч областян.

– Черкащина серед 6-ти областей України, що є лідерами за рівнем вакцинації населення, – відзначила Лариса Кошова. – Показник вакцинації по області становить 53%, серед дорослого населення – 61 %. Двома дозами вакцинувалися 50% населення. Бустерну дозу отримали 12,5 тис.  жителів Черкащини. Продовжуємо вакцинувати й дітей. Наразі їх щепили проти COVID-19 більше 6 тисяч.

 Більше про це дивіться у відео: