Проведено засідання постійної комісії

Сьогодні, 27 січня, відбулося засідання постійної комісії селищної ради з питань прав людини, правопорядку, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту, яке провів голова комісії Олександр Самойленко.

В комісії взяли участь секретар селищної ради Олександр Мірошник, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради Ольга Красоха, начальники відділів виконавчого апарату селищної ради Світлана Шемігон, Володимир Кутовий та жителі громади.

Депутати опрацювали  проєкти рішень, які вносяться на розгляд чергової 21 сесії. Схвалили припинення повноважень Левченківської сільської виборчої комісії, План роботи Драбівської селищної ради на 2022 рік, підтримали утворення віддалених робочих місць адміністраторів відділу „Центр надання адміністративних послуг“ виконавчого комітету Драбівської селищної ради у селі Нехайки та селищі Драбове-Барятинське, погодили перелік адміністративних послуг, які будуть надаватися через віддалені робочі місця.

Також депутати розглянули скарги та звернення жителів громади, по яких прийняли відповідні рішення.

Після обговорення комісія рекомендувала профільні питання розглянути на черговій 21 сесії.