Відбулася чергова 21 сесія Драбівської селищної ради

Фото без описуСьогодні, 28 січня 2022 року, під головуванням Драбівського селищного  голови Світлани Орел відбулася чергова 21 сесія Драбівської селищної ради  восьмого скликання.

У роботі пленарного засідання взяли участь 22 депутати селищної ради, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету, керівники структурних підрозділів виконавчих органів селищної ради та громадськість.

Депутатами внесено зміни до бюджету Драбівської територіальної громади на 2021 рік, прийнято Програму проведення культурно-масових заходів Драбівської селищної ради на 2022- 2023 роки, План роботи Драбівської селищної ради на 2022 рік. Рішенням депутатів припинено повноваження Левченківської сільської виборчої комісії,  утворено віддалені робочі місця адміністраторів відділу „Центр надання адміністративних послуг“ виконавчого комітету Драбівської селищної ради у селі Нехайки та селищі Драбове-Барятинське та затверджено перелік адміністративних послуг, які будуть надаватися через віддалені робочі місця.

В ході сесії розглянуто та підтримано низку земельних питань. З них переважно були питання щодо надання жителям громади дозволів на виготовлення та затвердження технічної документації із землеустрою та надання дозволів на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства. По всіх питаннях прийнято відповідні рішення.

Детальніше ознайомитися з рішенням можна на сайті селищної ради в розділі «Сесії. Рішення сесій».