Голова Драбівської селищної ради привітала редактора газети "Драбівщина" Комнатного Миколу Миколайовича з  50-річчям журналістської діяльності

Цього року, 1 лютого, редактор газети "Драбівщина" Комнатний Микола Миколайович відзначав 50-річчя своєї журналістської діяльності.
З цієї нагоди голова Драбівської селищної ради Світлана Орел завітала з привітаннями до редакції газети, побажала головному редактору залишатися цілеспрямованим, життєрадісним, креативним, мудрим і справедливим. Відзначила що повна відданість Миколи Миколайовича справі, повага до людей, рішучість, оптимізм і відкритість викликають захоплення та знаходять відклик у серцях жителів громади, побажала невичерпної наснаги та нових  досягнень!