Попередження про небезпечні метеорологічні явища

Фото без описуЧеркаський обласний центр з гідрометеорології попереджає  про  небезпечні метеорологічні явища І рівня небезпечності.

Вночі та вранці 7 лютого  по Черкаській області та м. Черкаси на дорогах ожеледиця.

(І рівень небезпечності, ЖОВТИЙ)

Прогноз погоди по Черкаській області

на  7 лютого

Хмарно з проясненнями. Вночі без істотних опадів, вдень невеликий дощ та мокрий сніг. Вночі та вранці на дорогах ожеледиця, вдень – на окремих ділянках доріг. Вітер південно-західний, 7-12 м/с. Температура вночі 4º морозу-1º тепла, вдень 1-6º тепла.

На 8-9 лютого

Хмарно з проясненнями. Вночі невеликий мокрий сніг, вдень без істотних опадів. На дорогах місцями ожеледиця. Вітер переважно північно-західний, 7-12 м/с.  Температура 8 лютого вночі та вдень від 3º морозу до 2º тепла; 9 лютого вночі  0-5º морозу,  вдень 0-5º тепла.

На 10-11 лютого

Без істотних опадів. Температура вночі від 2° морозу до 3º тепла , вдень 10 лютого 1-6º тепла, 11 лютого 3-8° тепла.