Зустріч з народним депутатом України Віталієм Войцехівським

Фото без опису9 лютого в рамках робочої поїздки по Золотоніському  району народний депутат України  Віталієм Войцехівським разом з головою Золотоніської районної державної адміністрації Іриною Терновою провели у Драбівській селищній раді зустріч із працівниками ради та  жителями громади.  На зустрічі також був присутній депутат Черкаської обласної ради Григорій Плічко.

Під час зустрічі селищний голова Світлана Орел окреслила ряд важливих питань, які мають вирішуватися в першу чергу - це і ремонт доріг, і ефективне функціонування закладів освіти та медицини, і отримання державної субвенції на розвиток громад.

Відбувся конструктивний діалог між народним депутатом та присутніми, кожен з яких вболіває за  свою галузь, і які висловили окремі прохання по вирішенню тих чи інших питань.   Віталій Олександрович запевнив, що всі звернення будуть розглянуті, вивчені за участю фахівців з цих напрямків, та по можливості позитивно вирішуватимуться.