На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2020р. №1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013р. №631 і від 11 жовтня 2016р. №710».

На підставі Потреби в коштах на оплату  послуг з організації благоустрою населених пунктів Драбівської селищної територіальної громади на 2022 рік виконавчого комітету Драбівської селищної ради.

1. Предмет закупівлі за кодом ДК 021:2015  - 90620000-9 — Послуги з прибирання снігу (3 Лота: Лот № 1 Послуга з розгортання снігу механізованим способом на території Драбівської селищної територіальної громади у зимовий період , що підпорядкована Замовнику; Лот № 2 Послуга з розгортання снігу механізованим способом на території Драбівської селищної територіальної громади у зимовий період , що підпорядкована Замовнику; Лот № 3 Послуга з посипання доріг протиожиледною сумішшю механізованим способом на території Драбівської селищної територіальної громади у зимовий період, що підпорядкована Замовнику) на 2022 рік;

2. Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-01-26-003222-a;

3. Переговорна процедура;

4. Очікувана вартість закупівлі: 600000.00 грн. (шістсот тисяч грн. 00 коп.) з ПДВ;

5. Обсяги закупівлі – 3 Лота: Лот № 1 Послуга з розгортання снігу механізованим способом на території Драбівської селищної територіальної громади у зимовий період , що підпорядкована Замовнику; Лот № 2 Послуга з розгортання снігу механізованим способом на території Драбівської селищної територіальної громади у зимовий період , що підпорядкована Замовнику; Лот № 3 Послуга з посипання доріг протиожиледною сумішшю механізованим способом на території Драбівської селищної територіальної громади у зимовий період, що підпорядкована Замовнику.

6. Строк поставки –по 31 грудня 2022 року;

7. Послуга надається відповідно до технічного завдання (специфікація) до предмета закупівлі:

Технічне завдання щодо предмету закупівлі:

Назва послуги

одиниця виміру

Обсяг

Лот № 1

100

Лот № 2

100

Лот № 3

200

1. Період часу від початку снігопаду до виїзду техніки, кількість і тривалість циклів надання послуг - згідно «Технічних правил ремонту і утримання вулиць та доріг населених пунктів», затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 54 від 14.02.2012

2. Строк надання послуги до 31.12.2022 (включно)

* Послуги будуть надаватись згідно затверджених графіків та за дорученням Замовника з урахуванням погодних умов.

У разі наявності в цій документації посилання на конкретні торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника застосовується "або еквівалент".

• Під час виконання послуг Учасник надає Замовнику Акти виконаних робіт для оплати виконаних послуг.

Учасник повинен надати у складі тендерної пропозиції відповідний лист-згоду щодо виконання даного технічного завдання та інші документи, які вважає за потрібне надати, які підтверджують відповідність тендерної пропозиції даному додатку до ТД.

Мета надання послуг: для забеспечення потреб жителів територіальної громади, що підпорядкована замовнику.

Розрахунок потреби на 2022 рік розрахований за попередній рік.